Türkçe    İngilizce    Arapça    Rusça    Almanca    Fransızca    İspanyolca    Portekizce    İtalyanca   

Efe Teşhir Ekipmanları, perakende satış mağazalarında ürünlerin teşhirini yapmak için dünya standartlarında teşhir ekipmanları üretiyor

Kuruyemiş dükkanları, bakliyat, market ve aktar zincirleri başta olmak üzere çeşitli pek çok sektörün satış modeline uygun mağaza dekorasyonu ve teşhir ekipmanı üretimi gerçekleştiren Efe Teşhir Ekipmanları, Türkiye başta olmak üzere dünya geneline standart kalitede hizmet veriyor. 

Efe Teşhir Ekipmanları CEO’su Erdem Ünel, “Bizim için kalite standarttır. Teknoloji ve şirket tecrübemizi birleştirerek sektörümüzde önemli başarılara imza atan bir firmayız. Zengin ürün portföyümüzle hem dekoratif hem de kullanışlı teşhir ekipmanları sunuyoruz” dedi.

Pleksi (akrilik), ahşap, metal ve cam gibi hammaddeleri kullanarak farklı tasarımlara sahip ürünleriyle Efe Teşhir Ekipmanları; gıda, teknoloji, bijuteri, kozmetik, medikal ve züccaciye gibi çeşitli alanlarda geniş bir kullanım imkanı sunuyor. 

Ürün yelpazelerinde bulunan pleksi ve ahşap kutular, ürün stantları, draje şekerleme ve çekirdek kahve siloları, dökme ürün teşhir kovaları, ürün teşhir havuzları, cam ve pleksi kavanozlar sayesinde ürünlerin teşhir kalitesinin yükseldiğine dikkat çeken Ünel, “Kuruyemiş, baharat, bakliyat ve yaş yemiş gibi dökme teşhir ürünlerini çok küçük alanlarda ve çok fazla ürün çeşidiyle sergileyebilirsiniz. Efe Teşhir Ekipmanları, Türkiye dahil olmak üzere tüm dünya için teşhir ekipmanları üretmeye devam ediyor. Şirketimiz; mimari ekibi, Ar-Ge ve inovasyon ekibiyle beraber yaratıcı ürün ve hizmetler sunmak için çalışıyor. Güçlü üretim tesisiyle görev edindiği perakende ürün satış noktalarına teşhir ekipmanları ve mimari dekorasyon hizmetiyle çözüm ortağı olmayı sürdürmeye devam ediyor. Sizler de perakende satış noktalarınızda satışlarınızı artırmak, ürünlerinizi dekoratif teşhir ekipmanları ile en dikkat çekici görünümlerle sergilemek için ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz” diye konuştu.


Whatsapp  Whatsapp for Turkish Whatsapp  Whatsapp for English Whatsapp  Whatsapp for Arabic