Türkçe    İngilizce    Arapça    Rusça    Almanca    Fransızca    İspanyolca    Portekizce    İtalyanca   

Ürünlerinizin teşhirini yapmanın en etkili, güvenli ve hijyenik yolunu biliyor musunuz? Şüphesiz ki mağazalarınızda müşterilerinize sunduğunuz dökme gıda, kuruyemiş, yaş yemiş ve sıvı gıdalar gibi ürünlerin hijyenik bir ortamda bulunması hem ürünlerin raftaki ömrünü uzatabilmek hem de müşterilerinize taze ürünler sunabilmeniz için önemlidir. Efe Teşhir Ekipmanları; pleksi, ahşap, cam ve metal gibi hammaddelerden ürettiği teşhir ekipmanları ile mağazalarınızda çözüm ortağı olmaktadır.

Perakende mağazalarınızın dekoratif bütünlüğüne uygun ve kaliteli sunumlar için Efe Teşhir Ekipmanları dünya standartlarında üretim yapmaya devam etmektedir. Çeşitli sektörlerdeki perakende satış noktalarının çözüm ortaklığını üstlenirken hem satış öncesi hem satış sonrası desteği ile sizin için çalışmaya devam etmekte ve kalıcı bir marka olmayı hedeflemektedir. Mimari ve ARGE ekibi sayesinde perakende satış noktalarının ortak tercihi olan Efe Teşhir Ekipmanları, mağazalarınızın dekorasyonu dahil olmak üzere bütün aşamaları titizlikle takip etmektedir.

Sizler de perakende satış noktalarınıza uygun dekorasyon ve teşhir ekipmanı ile ilgili destek almak için iletişime geçebilirsiniz.


Whatsapp  Whatsapp for Turkish Whatsapp  Whatsapp for English Whatsapp  Whatsapp for Arabic