Türkçe    İngilizce    Arapça    Rusça    Almanca    Fransızca    İspanyolca    Portekizce    İtalyanca   
Ahşap Kova

Ahşap Kova

Çoğu market ve raf sistemi bulunduran ürün sunan mekanlarda ahşap kovalarla karşılaşmaktayız. Ahşabın şık duruşu ve müşteri çekmesinden dolayı tercih ve kullanım alanı gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Masif olarak üreticiler arasında bilinen ahşap kova boyutları, ahşabın kendi rengi, ürün kullanımına göre değişik hacim ve şekillerde bulunmaktadır. İçinde bulundurduğu ürün tazelik açısından saklanması gerekiyorsa ahşap kovalar doğru bir tercih olacaktır. Sadece ürün sergileme değil dekoratif olarak da kullanılabilmektedir. Fiyat aralığı ahşap kovanın boyut ve hacmine göre değişmektedir. Ahşabın üzerine cilalama yapılarak da dayanıklılığı arttırılmaktadır. Firmamız olarak ahşabı işlerken 1. Sınıf malzemeler kullanarak ahşabı en kaliteli şekilde sizlerin kullanım alanına bağlı olarak sunmaktayız.

Ahşabın Tercih Edilme Nedenleri

  • Ahşap taşıma gücü açısından çok dayanıklıdır. Üzerine konulan malzemeyi hem kendinde hem de üründe bozulma yaşanmadan taşımaktadır.
  • Ahşap beraberinde kullanılan kimyasallarla beraber böcek ve haşere oluşumunun önüne geçmektedir. 4 Mevsime uygun olarak kullanılabilmektedir.
  • Ahşap geri dönüşebilen bir malzemedir. Bu özelliğinden dolayı ısı yalıtımının üst seviyede olması, enerji ihtiyacını en aza indirmesi ile bilinmektedir.Ahşap kova bu özelliğinden tercih edilme sebebi olmaktadır.
  • Ahşabın montajı insan gücü ile yapılmaktadır. Bu yüzden yağmur, kar gibi olaylardan etkilenmez ve her mevsimde kurulumu yapılabilmektedir.
  • Ahşap çevre ile doğru orantılı ilerleyen bir malzemedir. Yapı malzemesi olarak kullanıldığında çevremizde gördüğümüz gibi en az 500 yıllık mimarileri ortaya çıkarmaktadır.

 

Ahşap Kova Kullanılan Alanlar

Ahşap kova kendi içinde tasarım ve model olarak ayrılmaktadır. Masif ahşap fıçılar bulunmaktadır. Bunların içinde açık baharatlar, zeytinler, kuruyemişler bulunmaktadır. Ürünlerin tazeliğini ilk gün ki gibi koruyabilmektedirler. Üzerine eklenen cam ile de kapalı olduğunda bile şeffaf şekilde görülmesini sağlamaktadırlar. Masif ahşap kova içerisinde salça, zeytin, turşu, kuruyemiş, bakliyat ürünleri bulundurmaktadır. Boyut ve uzunluk olarak sizlerin istediği ölçülerde hazırlanabilmektedir. Ahşabın kendi renginin tonları kullanılabilmektedir. Orta yuvarlık havuzlu olarak da kullanılan ahşap kovalar bulunmaktadır. Ürünleri tek bir çevrede kullanarak sunumu kolaylaştırmaktadırlar. İstenildiği takdir de ahşap kovaların bazı kısımları sizin logolarınız ile sarılabilir.

 

Ahşap Kova Avantajları

Ahşap kova ilk başta göze hitap ettiği için tercih sebebidir. Müşterilerin hoşuna gitmesiyle beraber ahşabın özellik avantajlarından yararlanmaktayız. Yanmaya karşı dirençlidir. Montaj işlemi sağlam yapıldığında dayanıklılık olarak birçok benzeri maddeden dayanıklıdır. İçerisinde bulunan ürünü başka hiçbir reklama gerek kalmadan kendi kendine şık bir şekilde sunabilmektedir. İstenilen boyutta hazırlanabildiğinden dolayı küçük veya devasa biçimde üretilebilmektedir. Duvara montelenen modelleri dahi bulunmaktadır. Siz yeter ki istediğiniz tasarımı oluşturun gerisini bizlere bırakın.

 

Ahşap Kova Modelleri

Ahşap kova koyacağınız alana estetik ve şık bir görüntü katmaktadır. Malzeme olarak dayanıklı olması nedeniyle içerisine adet veya kilogram olarak ağır malzemeler konulabilmektedir. Suya dayanıklığı olduğundan 4 mevsim ürünlerinizi sergileyebilirsiniz. Orta raf şeklinde üretildiğinde ürünlerinizi tek bir alanda toplayıp karmaşık bir görüntü oluşumunu engelleyebilirsiniz. İçerisine bal, turşu, çay, kuruyemiş gibi birçok farklı ürün konulmaktadır. Fiyat konusu istediğiniz ürünün boyut, model ve tasarımına bağlı olarak değişmektedir. Biz en uygun ve kaliteli ürün ile sizlere hizmet sağlamaktayız. Ahşabın verniklenme, ham maddenin boyanması, cilalama aşamalarına kadar birebir ilgilenmekteyiz. Sizlere sadece ürünlerinizi koyarak ahşap kovanın vermiş olduğu dayanıklılık ve şıklıkla satış gerçekleştirmeniz olacaktır. Ahşap kova olarak tercih sebebi olmamızdan mutluluk duyuyoruz.

Whatsapp  Whatsapp for Turkish Whatsapp  Whatsapp for English Whatsapp  Whatsapp for Arabic