Türkçe    İngilizce    Arapça    Rusça    Almanca    Fransızca    İspanyolca    Portekizce    İtalyanca   
Masif Teşhir Standı

Masif Teşhir Standı

Firmamız olarak her türlü malzemeden ürettiğimiz teşhir standı adı altında bu yazımızda sizlere masif ürünle yapılan ekipmanlarımızdan bahsedeceğiz. Masif kelimesini, teşhir stant ve ekipmanlarını sizlerle beraber inceleyeceğiz. Doğru ürün ve kalite açısından size ve yapacağınız stant ölçülerine göre hizmet vermekteyiz. Teşhir standı olarak marketlerde, ofislerde birçok girdiğimiz alanda gözümüze çarpan stantlar bulunmaktadır. Üreticisi olduğumuz stantların rengi, ölçü, hacmine bağlı olarak fiyatı değişmektedir. Sizlere en uygun fiyatta ve kalitede ürünler sunmaktan mutluluk duymaktayız. Yıllardır sabit müşteri kitlemiz ve yeniliğe açıklığımız ile teşhir standıüretmekteyiz.

Masif Ahşabın Avantajları

  • Masif ürünler çevrecidir. Geri dönüştürülebilir olduklarından çevreye zarar vermezler.
  • Vida dayanıklılığı diğer ürünlere göre fazla olan masif ahşap benzer diğer ürünlere göre daha fazla tercih edilmektedir.
  • Masife uygulanacak zımpara, inceltme, üzerinde yapılan kesme işlemleri kolaylıkla yapılmaktadır.
  • Masifin havayı temizleme özelliği olduğu için solunum yollarına karşı avantaj sağlamaktadır. Astım, bronşit gibi hastalıklar için engel taşımamaktadır. Çocuğu olan kişiler mobilya seçimlerinde de masif ahşabı tercih etmektedir.
  • Masif ahşap doğru kurutulduğu sürece kullanım ömrü 15-20 seneyi bulmaktadır. 1 sene gibi doğru teknoloji ile kurutulan masif ahşap sizlere uzun süre eşlik edecektir.
  • Masif ahşap el işçiliği ile üretilmektedir. Bu sayede dilediğiniz tasarım ve modele göre size ürün sağlamaktayız.

Teşhir Stantları Nelerdir?

Teşhir kelime anlamıyla sergileme, gösterme anlamlarına gelmektedir. Firmamız olarak sizlere birçok teşhir standı sunmaktayız. Markanıza özel olarak da klasik şekilde de üretilebilmektedir. Ayaklı şekilde, masa üstü biçiminde, sergileyiş şekline göre yapılmaktadır. Dilediğiniz model ve ölçü varsa bizlere ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Logonuza ait ve markanızın öne çıkacağı şekilde sizlere tasarımlar yapmaktayız. Taşınabilir olarak üretildiğinde kolay ve hafif şekilde taşıma sağlayabilirsiniz. Masif ahşap kalitesi gereği şık görüntüsü ile çokça müşteriye ulaşmanızı sağlayacaktır. Müşterilerimizin son zamanlarda tercih ettiği masif ahşap firmamızın da size sunacağı ürünlerin başında gelmektedir.

 

Ürün Teşhir Stantları

Ayaklı Stant: Çoğu dükkân veya firmanın önünde ayakları stantlar ile karşılaşmaktayız. Ürünlerinizi sergileyeceğiniz yerin ölçü ve kullanım alanına özel olarak hazırlamaktayız. Destek almadan tek başına ayakta durabilen ürünlerdir. Demir ile de yapılabilirken masif ahşap maddesiyle de üretebilmekteyiz.

Masa Üstü Stant: Masa veya tezgâh üstlerine konulmaktadır. Müşterilerin göz hizasına denk gelecek şekilde hazırlanmaktadır böylece ürünlerin satışı hızlanmaktadır.Teşhir standı olarak eczane, marketlerde sıkça tercih edilmektedir.

Tadım Standı: Genelde plastikten üretilen ürünlerdir. Standart veya özel ölçülerde üretebilmekteyiz. Ahşap olarak çok tercih edilmese de istenildiği takdirde üretilebilmekteyiz.

Ahşap Stant:Ahşap el işçiliği ile üretildiğinden dolayı tasarım ve üretim aşamasında çokça tercih bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre 3 boyutluda üretilebilmektedir. Şık görüntüsü ile fuarlarda, özel şirketlerin tanıtım günlerinde sizlere üretebilmekteyiz.

Stant teşhir ürünlerinin fiyatlandırması ölçü, boyut, hacim ve kullanılacağı malzemeye göre yapılmaktadır. Sizlere doğru kalite ve gösterişte ürünler üretmekteyiz. Bizleri arayarak ürününüzün kullanış ve tasarımınızı anlatarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Kaliteli malzeme ve şıklıkla tercih sebebi olmaktayız. Efe teşhir firması olarak yıllardır müşterilerimize güven ve doğru ürün sunmaktayız. Masif ahşap ile stant üretiminde son yıllarda tercih edilmesinin doğru firmayla alakası bulunmaktadır. Firmamız olarak hayalinize ve müşteri önceliğine yer vererek sizlerle iletişim kuruyoruz.

Whatsapp  Whatsapp for Turkish Whatsapp  Whatsapp for English Whatsapp  Whatsapp for Arabic