Türkçe    İngilizce    Arapça    Rusça    Almanca    Fransızca    İspanyolca    Portekizce    İtalyanca   
Pleksi Baharat Kutusu

Pleksi Baharat Kutusu

Pleksi baharat kutusu sayesinde artık baharatlar nemlenmeden daha uzun süre taze bir şekilde muhafaza edilebilecek. Gıda sektörünün en önde gelen bir ürünü olarak yer alan pleksi hammaddesi ile üretilen bir kutu olması her alanda rahat bir şekilde kullanılmasına olanak sunuyor. Her boy ile üretilebilen bir yapısı olurken saydam, yarı saydam ve tam saydam olan özellikleri ile herkes kendi ihtiyaçlarına göre rahat bir şekilde tercih edebiliyor. İstekler için bir yandan renkli olan modelleri yer alırken isteyenler için de renksiz yani şeffaf olan alternatifler ön planda yer alıyor.

Lazer kesim ile kolay şekil verilen Pleksi baharat kutu modelleri sayesinde her ihtiyaç sahibi kendine en uygun olan ürünü bulabilecek. Ambalaj konusunda hem güvenilir hem de sağlık açısından en ufak sorun yer almamasından ötürü rahatlık ile tercih edilen bir ürün olarak öne çıkıyor. Günümüzde her sektörde olduğu gibi  bu sektör içerisinde de en çok tercih edilen alternatifler olarak meydana geliyor. Tüm gıda sektörü için en uygun olan alternatiflerden bir tanesidir.

Pleksi Baharat Teşhir Ekipmanları

Pleksi baharat teşhir ekipmanları ile de her ihtiyaca uygun olarak öne çıkıyor. Ürünlerin daha uzun süre taze kalmasına yardımcı olurken bir yandan da nem ya da rutubete maruz kalmasına engel olarak tazeliğini korumasına yardımcı oluyor. Ürünler genel olarak kaliteli ve sağlık açısından iyi bir yere sahip olduğu gibi uzun süre dayanıklı olması da ön planda yerini koruyor. Pleksi hammaddesi ile üretilen bu malzemelerin tek bir dezavantajı yer aldığı da biliniyor. Termodinamik yapısı yer almasından ötürü yanmaya karşı direnci diğer ürünlere daha az olacak.

İstenilen her model ve boyutta üretilen Pleksi baharat kutusu modelleri sayesinde istekler anlık olarak yanıt bulabilecek. Geniş bir ürün yelpazesi olan bu kutuların plastik cam olarak da bilinmesinden ötürü hem diğer ürünlere oranla daha hafif olacak hem de daha rahat muhafaza edilmesi uygun olacak. Bu yüzden Pleksi baharat kutusu modelleri son zamanların en çok tercih edilenidir.

Whatsapp  Whatsapp for Turkish Whatsapp  Whatsapp for English Whatsapp  Whatsapp for Arabic