Türkçe    İngilizce    Arapça    Rusça    Almanca    Fransızca    İspanyolca    Portekizce    İtalyanca   
Pleksi Stand

Pleksi Stand

Firmamız olarak birçok modelde stand üretimi yapmaktayız. Bunlardan birisi de pleksi stand olmaktadır. Stantlarımızı sizlerin kullanım alanı ve malzemeye göre üretmekteyiz. Kullanım yerinin açık veya kapalı olması, ürünlerin ağırlığı, bütçeniz, müşteri kitlesi size uygun olan standı belirlemektedir. Firmamızın size doğru stant çeşitleri ile sunmuş olduğu ürünleri en güzel ve doğru şekilde sergilemek siz müşterilerimizin elinde. Doğru bir üretici ile ürünlerinizi sergilemeniz satışlarınızı arttırmada etkili olacaktır. Pleksi olarak da sunduğumuz stantlarımız ürünün özelliklerine göre doğru bir şekilde stand haline getirilmektedir. Dayanıklılık, kullanım ömrü olarak sizlere en kaliteli ürünleri sunmaktayız. Pleksi standları inceleyeceğimiz bu yazımızda sizlerin seçimi şekillenecektir.

 

Pleksi Stant Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Pleksi stand saydam malzeme olarak üretilmektedir. İstenilen kalınlıkta hazırlanmaktadır. Lazer kesim, vidalama, geçme işlemleri ile pleksi en kaliteli hale gelmektedir. Tamamen hazır kurulu bir biçimde sizlere teslim etmekteyiz.

Kullanım özelliğine göre masa üstü, raf sistemine uygun şekilde, asma şeklinde üretilmektedir.

Pleksinin hafifliği ve şık bir biçimde olması müşterilerimiz tarafından tercih sebebidir. Stant olarak üretimini sağlasak da müşterilerimizin isteği doğrultusunda reklam ve tabelacılık başlıkları altında da üretimini sağlamaktayız.

Pleksi stand seri şekilde de üretilebilmektedir. İstenildiği takdir de tek adet üretimi de yapılmaktadır.

Kozmetik, eczane sektöründe sıkça üretimini gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerinizin en doğru şekilde sergilenmesi için bizimle iletişime geçmeden stand kararınızı vermemenizi öneririz.

 

Pleksi Maddesinin Özellikleri

Pleksi maddesi hakkında bilmemiz gereken özellikler vardır. Bunlar seçeceğimiz stant için fikir sahibi olmamızı sağlayacaktır. Pleksi sağlamlığı ile ön plandadır. Kırılmaya karşı oldukça dirençlidir. Hafif olduğu için taşınması oldukça kolaydır. Yüzey özelliği parlak ve serttir. Bu yüzden kırılma payı oldukça azdır. Isı ile birleştiğinde kolayca istediğimiz şekli almaktadır. UV ışınlarına karşı dayanıklıdır bu yüzden solmaya karşıdır. Eğer ürünleriniz soğuk biçimde ise soğuğa karşı dayanıklılığı bulunmaktadır. İç ve dış mekanlarda kullanacağınız pleksi stand her türlü ortama uyum sağlamaktadır. Estetik görünümü ile müşterilerin dikkatini oldukça çekmektedir ve satış oranlarınızı arttırmaktadır. Firmamız pleksi stand üretiminde oldukça fazla ve kaliteli işlere imza atmıştır. Müşteri portföyümüz gün geçtikçe artmakta ve kaliteli ürünlerimiz birçok mekânda yer almaktadır.

 

Pleksi Stand Modelleri

Karşımıza çoğu yerde çıkan pleksi standlar özellikle raf sistemiyle birleştirilerek kullanılan kuruyemiş, aktar, market içi raflarda bulunmaktadır. Kuruyemişlerin tazeliğini korumak ilk gün ki tadı vermektedir. Cam olarak şeffaf biçimde kullanılan pleksi stand müşterilerin gözle görülebilir şekilde alımını sağlamaktadır. İstenilen ölçü ve raf sayısına göre firmamız üretimini sağlamaktadır. Birçok şekil ve tasarımını oluşturmaktayız. İster ayakta duran ister masaüstünde sergilenmesi gereken ürünlerin koyulmasını sağlamak için isteğe göre üretmekteyiz. Ürünleriniz tazeliğini korur, temizliği diğer ürünlere göre çok daha kolaydır. Nemli bir bez veya peçete ile kolayca temizlenebilmektedir. Güneş ışınlarına dayanıklı olduğundan ürünlerin bozulma oranı oldukça azdır.

Whatsapp  Whatsapp for Turkish Whatsapp  Whatsapp for English Whatsapp  Whatsapp for Arabic