Türkçe    İngilizce    Arapça    Rusça    Almanca    Fransızca    İspanyolca    Portekizce    İtalyanca   
Pleksi Ürün Standı

Pleksi Ürün Standı

Pleksi malzeme olarak kullanımı çok yaygındır. Birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Firmamız olarak bulunmaktadır. Malzeme olarak dayanıklılığı çok fazladır. İşlenme aşaması çok kolaydır ve şekil olarak kolayca döküm sayesinde şekil alabilmektedir. İşlemine göre hafifliğinden dolayı delme, oyma gibi işlemler oldukça kolay yapılmaktadır. Mobilya, ev eşyaları, hediyelik eşya gibi alanlarda karşımıza çıkmaktadır. Firmamız olarak çoğunluğu stant üretiminden oluşsa da sizin isteğiniz doğrultusunda her türlü alanda üretim sağlamaktayız. Dilerseniz tek olarak dilerseniz de toplu alım gerçekleştirebilirsiniz. Pleksi ürün standı üretirken malzemelerimizin kalitesini en doğru şekilde seçiyoruz. Müşterileriniz ve siz alıcı firmalarımız için oldukça fazla şekil ve ebatta üretim sağlayabiliyoruz.

Pleksinin Özellikleri

.Pleksi saydam ve yarı saydam bir malzemedir. Firmamız renkli olarak üretimini sağlasa da en çok saydam olanlar tercih edilmektedir. Hem şık ve estetik görüntüsü ile hem de mekâna sağladığı ergonomik havayla dikkat çeken stantlarımız olmaktadır.

.Pleksi 1.5-2mm kalınlığında üretildiğinden cama göre oldukça hafiftir. Buda kolayca taşınmasını sağlamaktadır.

.Üretim aşamasında pleksi 90-115 derece aralığında ısıtılarak üretilmektedir.

.Genel olarak stant üretimi üreticisi olsak da müşterilerimizin isteği doğrultusunda reklam ve tabela işlemlerinde de istenilen renk ve boyutta üretimi gerçekleştirmekteyiz.

.Isı geçirgenliği cama göre daha azdır bu sayede UV ışınlarını geçirmez. Buda stantlarınızda bulunan ürünlerin ilk gün ki gibi kalmasını sağlamaktadır. Renginde bir solma olmaz ve aldığınız gibi sizlere kullanım alanı sağlar.

Pleksi Stant Çeşitleri

Pleksi stantlar çeşit bakımından oldukça geniş bir kategoride yer almaktadır. Mekanınızda bulunduracağınız raf sistemine uygun bir biçimde sizlere hazırlanmaktadır. Ölçü, model, boyutu bizimle paylaştığınızda size uygun bir raf sistemi için temeli oluşturmaktayız. Masaüstü bulunan pleksi stantlar müşterilerin göz hizasına göre üretilmektedir. Ürünlerinizin sergilenmesi bu sayede daha kolay olmaktadır. Ekstra bir çaba ve reklama gerek duymazsınız. Ayaklı stant olarak geçen pleksi stantlar taşınma kolaylığından dolayı kolayca mekanınızda taşınarak yer almaktadır. 4 Mevsime uygun olan pleksi stant her türlü iklim koşuluna uyum sağlamaktadır. Raf olarak duran ve sabit olan çeşitlerimizde bulunmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek kullanacağınız yere göre en uygun çeşidi seçebilirsiniz.

Pleksi Ürün Standı Hakkında Bilgiler

Pleksi stant üretimi olarak firmamız sizlere en uygun ve kaliteli ürünleri sunmaktadır. Pleksi dayanıklıdır ve taşıma özelliği oldukça sağlamdır. İçerisine konulan ürünler tazeliğini ilk gün ki gibi korur. Ürünlerinizi satın alan müşterilerinizin ikinci alışında da aynı ürünü almasını sağlamaktadır. Şeffaf olduğundan dolayı içerisinde bulunan ürünü kolayca sunabilmektedir. Pleksinin temizliği oldukça kolaydır. Nemli bir bez yardımı ile silerek kirlerden kolayca arındırabilirsiniz. Marketlerde sıklıkla karşımıza çıkabilmektedir ve müşterilerin ürünü satın almasını sergilediği şık sistemi ile oluşturmaktadır. Günden güne büyüyen ve çoğu stant üretimini yapan firmamız sizlerin istek ve görüşlerine dayanarak yol almaktadır.

Whatsapp  Whatsapp for Turkish Whatsapp  Whatsapp for English Whatsapp  Whatsapp for Arabic