Masif Ahşap Kova

25.10.2019
Masif Ahşap Kova

Ahşabın saf ve doğal haline masif ahşap adı verilir. Yani ağaç kesildikten sonra, hiçbir işlem görmemiş halidir. Tamamen doğal olması, hiçbir yapıştırıcı ve kimyasal madde içermemesi, gıda ürünlerinin teşhirinde, bu malzemeden yapılan ürünlerin tercih edilmesini sağlamıştır. Masif ahşap kova ürünü de özellikle yaş ve kuru gıda teşhirinde birçok işletme tarafından bu nedenlerden dolayı tercih edilir.

30x30 ebatlarından, 40x60 ebatlarına kadar türleri üretilir. 5 kilogramdan, 80 kilograma kadar ürün alma kapasitesine sahip modelleri bulunur. Masif ahşap kovanın dış bölümü, tamamen masif ahşaptan, iç kısmı ise çelik ya da pleksi malzemesiyle kaplıdır. Çelik ya da pleksi malzemesi, kovanın yalıtım özelliğini güçlendirmek içindir.

Masif Ahşap Kova Yararları

  • Doğal bir malzemedir.
  • Yüksek oranda yalıtım özelliği bulunur.
  • Çok az bakım gerektirir, yıllar boyu bakım yapılmadan kullanılabilir.
  • Uzun ömürlüdür. Uzun yıllar ürün teşhirinde kullanılabilir.
  • Gıda ürünlerinin uzun süre dayanabilmesini sağlar.
  • Bağıl nemi çok az oranlara kadar indirgeyerek, gıdalar için zararlı olan mantar, bakteri ve böceklerin çoğalmasını engeller.

Masif Ahşap Kova Modelleri

Farklı ebatlarda üretilen masif ahşap kova modelleri, ihtiyaca uygun olacak şekilde birkaç farklı türde üretilir.

Orta Havuz Stantlar: 50 santimetre çapında ve 80 santimetre yüksekliğinde orta havuz modeli, kutu ayaklara sahiptir. Kademeli ve düz olmak üzere iki farklı türde üretilir. Kuru bakliyat, baharat, zeytin ve turşu gibi ürünlerin sergilenmesine uygundur.

Masif Ahşap Yuvarlak Kutu: 30x30 santimetre ebatlarında üretilen yuvarlak biçimli kovalar, 7 kilogramdan 80 kilograma kadar ürün alabilir. 40x60 santimetreye kadar ebatlarda üretilir. Yuvarlak kapak, iç kapak ve bombeli kapaklar, bu kovalar için özel olarak üretilmiştir.

Masif Ahşap Kova Fiyatları

Masif ahşabın üstün özellikleri, ürün teşhiri için tasarlanan kovalarla birleştirilmiştir. Farklı renk ve desen seçeneklerine sahiptir. Toptan ve perakende olmak üzere uygun fiyatlara teşhir ürünlerine sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, Efe Teşhir Ekipmanları sitesini ziyaret etmek, siteden ürünlerin yer aldığı katalogları indirmek ve beğendiğiniz ürünle ilgili bizlerle iletişime geçmek olacaktır. Yüksek kalite ve uygun fiyatlarla tanışmak için sizleri bekliyoruz.

Tümü