Yeni Normalleşme Sürecinde Esnafa Tam Destek

31.05.2020
Yeni Normalleşme Sürecinde Esnafa Tam Destek

EFE TEŞHİR EKİPMANLARI olarak dökme gıda teşhir ürünleri imalatı ve satışı yapmaktayız. İstanbul Beylikdüzü konumunda bulunan sergi salonumuzu ziyaret ayrıca yüzlerce çeşit teşhir ürünlerini inceleyebilirsiniz. Türkiye'nin her iline ürünlerin gönderimini sağlamaktayız.

Yeni Normalleşme süreci ile 1 Haziran 2020 tarihinden itibaren turizm gözdesi Kapalı Çarşı başta olmak üzere tüm dökme gıda ürünler satan işletmeler mağazalarına müşterileri kabul etmeye başlayacaktır. Sağlık Bakanlığı'nın kesin kurallarının başında yer alan dökme gıda ürünlerinin ortamdaki hava ile direkt temasının olmaması ile satışın gerçekleşeceği maddesi gelmektedir.

Bu noktada işletmelere bir anda karşısına çıkan bu maliyete karşılık EFE TEŞHİR EKİPMANLARI ailesi  olarak indirim ile destek olmaktayız. Sizler de dökme gıda ürünleri sattığınız işletmenizi Yeni Normalleşme sürecine uygun hale getirmek istiyorsanız 0212 580 23 33 telefon hattından bizi arayabilir veya [email protected] mail adresine mail ile ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Tümü